Кошик
229 відгуків
+380674535939

AGROMAX Все що Вам потрібно!!!

Засоби Захисту Рослин

Компанія AGROMAX є одним із лідерів у сфері реалізації сертифікованих засобів захисту рослин у країні. Використання препаратів гарантує збереження врожаю. Вони вважаються невід’ємним атрибутом садівника чи сільськогосподарської підприємства. Найпопулярнішими з препаратів вважаються хімічні засоби:
  • фунгіциди;
  • інсектициди;
  • гербіциди.

Їх можна купити на нашому сайті оптом чи в роздріб без переплат. Використовуючи засоби, власники ділянок можуть розраховувати на щедрий врожай та збільшення терміну його зберігання. Максимальний результат досягається завдяки правильному застосуванню хімікатів з дотриманням точного дозування.

 

Особливості застосування хімічних засобів 

Одними з найбільш популярних хімічних засобів, які користуються попитом серед аграріїв є інсектициди, дія яких направлена на знищення комах-шкідників сільськогосподарських культур. Препарати успішно справляються, як з дорослими комахами, так і з їх яйцями. Вони ефективно борються зі шкідниками, не впливаючи на бджіл та людей. На сайті можна купити товари, які швидко знищать кліщів, колорадських жуків, личинок хрущів, каштанову міль та інші. Зважаючи на хімічний склад препаратів, використовувати їх варто, дотримуючись певних правил. Обробку рослин проводять при температурі від 12 до 22 градусів. Інші показники знизять ефективність впливу. При застосуванні засобів варто враховувати клас небезпечності та список комах, на який направлений спектр дії. 

Фунгіциди активно пригнічують розвиток грибків. В залежності від сфери використання розрізняють контактні та системні препарати. Перший вид засобу, покриваючи поверхню рослини, викликає загибель грибків, які увійшли з ним в контакт. Другий тип фунгіциду всмоктується рослиною і пригнічує розвиток грибів та спор незалежно від погодних умов. Їх вносять в грунт при розпушуванні ділянки, розбризкують на рослину та протравлюють насіння.

Гербіциди відміно справляються з бур’янами. Селективні засоби знищують певний вид рослинності, а суцільні діють на весь зелений масив. Використовуються вони в якості передпосівної обробки на полях, призначених під зернові та овочеві культури. Під час зрошення ефективність залежить від рівномірності розподілу робочого розчину по оборобляємій площі. Пригнічення відбувається протягом усього вегетаційного періоду, а результат помітний через 4-5 днів. Бур’ян спочатку набуває світло-зеленого кольору, жовтіє, втрачає тургор и відмирає. 

 

Де купити фунгіциди, інсектицити та гербіциди оптом і в роздріб

Для створення оптимальних умов для росту і розвитку культурних рослин в сільськогосподарському секторі доцільно використовувати фунгіциди, інсектициди, гербіциди, які можна купити на сайті оптом та в роздріб. Кожен препарат має спрямований механізм дії, направлений на подолання певної проблеми. Безпека їх застосування гарантується зарубіжними та вітчизняними виробниками.

facebooktwitter

Сортировка: в виде галереи в виде списка
товаров на странице:
1 2 ... 4